Flood Unblock (3.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Yes
fa: بله

en: Count
fa: شمارش

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Blocked
fa: مسدود شده
