Flood Unblock (3.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Yes
ro: Da

en: Count
ro: Contor

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Blocked
ro: Blocat
