Flood Unblock (3.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Yes
tr: Evet

en: Count
tr: Sayaç

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Account name
tr: Hesap sahibi
