Flood Unblock (3.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Yes
be: Так

en: Count
be: Колькасць

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Blocked
be: Заблакавана
