Flood Unblock (3.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: Yes
da: Ja

en: Count
da: Antal

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Blocked
da: Blokeret

en: Account name
da: Kontonavn
