Flood Unblock (3.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Yes
hi: हाँ

en: Count
hi: गुणांक

en: IP Address
hi: IP पता

en: Blocked
hi: बंद
