Flood Unblock (3.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Yes
nl: Ja

en: Count
nl: Aantal

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Blocked
nl: Geblokkeerd
