Flood Unblock (3.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: Count
oc: Descompte

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Blocked
oc: Blocat
