Flood Unblock (3.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས
