Flood Unblock (3.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Status
cy: Statws

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Permissions
cy: Hawliau
