Flood Unblock (3.1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: user
da: bruger

en: Event
da: Begivenhed

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Amount
da: Beløb

en: Goal
da: Mål

en: Expiration
da: Udløb

en: Blocked
da: Blokeret

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Identifier
da: Identifikator

en: Steps
da: Trin
