Flood Unblock (3.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
