Flood Unblock (3.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Event
et: Sündmus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Amount
et: Kogus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Permissions
et: Õigused

en: Identifier
et: Identifikaator
