Flood Unblock (3.1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Event
fa: رویداد

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Amount
fa: مقدار

en: Expiration
fa: انقضا

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Identifier
fa: شناسه
