Flood Unblock (3.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: user
is: brúkari

en: Status
is: Støða

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Filter
is: Filtur

en: Blocked
is: Sperrað

en: Permissions
is: Rættindi
