Flood Unblock (3.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: user
nn: brukar

en: Event
nn: Hending

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Filter
nn: Filtrer

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Permissions
nn: Rettar
