Flood Unblock (3.1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Status
ru: Статус

en: Event
ru: Событие

en: Timestamp
ru: Время

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: Goal
ru: Цель

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Steps
ru: Шаги

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@people_url"><em>People</em></a>.
ru: В административном меню <em> Управление </em> перейдите к <a href="@people_url"> <em> Пользователи </em> </a>.

en: Not blocked
ru: Не заблокирован
