Flood Unblock (3.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Filter
sq: Filtri

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta
