Flood Unblock (3.1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Status
tr: Durum

en: Event
tr: Olay

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Amount
tr: Miktar

en: Goal
tr: Hedef

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Permissions
tr: İzinler

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Steps
tr: Adımlar
