Flood Unblock (3.1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj
