Flood Unblock (3.1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Event
eu: Gertaera

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak
