Flood Unblock (3.1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Event
gl: Evento

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Identifier
gl: Identificador

en: Steps
gl: Pasos
