Flood Unblock (3.1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
