Flood Unblock (3.1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Event
pl: Termin

en: Filter
pl: Filtr

en: Amount
pl: Ilość

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Identifier
pl: Identyfikator
