Flood Unblock (3.1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Permissions
th: สิทธิ์
