Flood Unblock (3.1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Timestamp
bg: Време

en: Filter
bg: Филтър

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права
