Flood Unblock (3.1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Filter
ca: Filtra

en: Amount
ca: Import

en: Goal
ca: Objectiu

en: Expiration
ca: Venciment

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Identifier
ca: Identificador

en: Steps
ca: Passos
