Flood Unblock (3.1.2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: Goal
fi: Tavoite

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Error: @error
fi: Virhe: @error

en: Please make a selection.
fi: Valitse vaihtoehto.

en: There are no failed logins at this time.
fi: Tällä hetkellä tiedossa ei ole epäonnistuneita kirjautumisia.

en: Deleted user: @user
fi: Poistettu käyttäjä @user

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@people_url"><em>People</em></a>.
fi: <em>Hallitse</em>-ylläpitovalikossa siirry <a href="@people_url"><em>Käyttäjät</em>-kohtaan</a>.

en: Click <em>Remove</em>. The IP addresses and User ID's have been unblocked and it should be possible again to try to login.
fi: Klikkaa <em>Remove</em>. IP-osoitteiden ja käyttäjätunnusten esto on poistettu ja kirjautumisen pitäisi taas onnistua.

en: User failed login IP
fi: Käyttäjän kirjautuminen (IP-osoite) epäonnistui

en: User failed login user
fi: Käyttäjän kirjautuminen (käyttäjätunnus) epäonnistui

en: User failed http login
fi: Käyttäjän HTTP-kirjautuminen epäonnistui

en: Number of lines shown in table.
fi: Taulukossa näytettävien rivien määrä.
