Flood Unblock (3.1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Event
hu: Esemény

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Steps
hu: Lépések

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Please make a selection.
hu: Választani kell.

en: Access the flood unblock module
hu: Hozzáférés a <em>Flood Unblock</em> modulhoz

en: There are no failed logins at this time.
hu: Jelenleg nincsenek meghiúsult bejelentkezési kísérletek.

en: Flood entries cleared.
hu: Elárasztási adatok törölve.

en: Allow user to flood unblock.
hu: A felhasználók elárasztási tiltásának feloldásának engedélyezése
