Flood Unblock (3.1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები
