Flood Unblock (3.1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Filter
km: តម្រង

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
