Flood Unblock (3.1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
