Flood Unblock (3.1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Permissions
ne: अनुमति
