Flood Unblock (3.1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
