Flood Unblock (3.1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja
