Flood Unblock (3.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Status
ta: நிலை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Identifier
ta: குறிப்பான்
