Flood Unblock (3.1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Filter
af: Filtreer

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Identifier
af: Identifiseerder
