Flood Unblock (3.1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы
