Flood Unblock (3.1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Event
he: אירוע

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Filter
he: סינון

en: Amount
he: כמות

en: Goal
he: יעד

en: Blocked
he: חסום

en: Permissions
he: הרשאות

en: Identifier
he: מזהה

en: Steps
he: צעדים
