Flood Unblock (3.1.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Status
ro: Stare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Filter
ro: Filtru

en: Amount
ro: Suma

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Blocked
ro: Blocat

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Identifier
ro: Identificator

en: Steps
ro: Pași
