Flood Unblock (3.1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Event
lv: Notikums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Amount
lv: Summa

en: Goal
lv: Mērķis

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Steps
lv: Soļi
