Flood Unblock (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: user
no: bruker

en: Count
no: Antall

en: IP Address
no: IP-adresse

en: Blocked
no: Blokkert

en: Flood Unblock Users
no: Flood avblokkering av brukere
