Flood Unblock (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: user
it: utente

en: Count
it: Numero

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Blocked
it: Bloccato

en: Type of block
it: Tipo di blocco

en: Account name
it: Nome utente

en: There are no failed logins at this time.
it: Non ci sono tentativi di accesso falliti in questo momento.
