Flood Unblock (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: user
uk: користувач

en: Count
uk: Лічильник

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Account name
uk: Назва облікового запису:
