Flood Unblock (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Count
hu: Mennyiség

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Type of block
hu: Blokk típusa

en: Account name
hu: Számlatulajdonos neve

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Please make a selection.
hu: Választani kell.

en: Access the flood unblock module
hu: Hozzáférés a <em>Flood Unblock</em> modulhoz

en: Clear flood
hu: Elárasztás törlése

en: List all user blocked by the flood table.
hu: Az elárasztási táblázatban szereplő felhasználók listázása.

en: Interface for unblocking ip's that are blocked by the flood table
hu: Felület az elárasztási táblázatban már szereplő felhasználók IP-címeinek engedélyezésére

en: There are no failed logins at this time.
hu: Jelenleg nincsenek meghiúsult bejelentkezési kísérletek.

en: Flood entries cleared.
hu: Elárasztási adatok törölve.

en: Allow user to flood unblock.
hu: A felhasználók elárasztási tiltásának feloldásának engedélyezése

en: Flood Unblock Users
hu: Felhasználók elárasztási tiltásának feloldása

en: Empty flood for a certain event.
hu: Egy megadott esemény elárasztásának törlése.

en: The particular flood to clear. Omit this argument to choose from available floods.
hu: Egy adott elárasztás kiürítése. A többi elérhető elárasztás közül való választáshoz ezt figyelmen kívül kell hagyni.

en: Empty the flood table for the selected event.
hu: A kiválasztott esemény elárasztási táblázatának kiürítése.

en: Flood cleared for the !event event.
hu: !event esemény elárasztása törölve.

en: Flood cleared for all events.
hu: Minden esemény elárasztása törölve.
