Flood Unblock (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: Count
pt: Contagem

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Account name
pt: Nome de conta
