Flood Unblock (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Yes
ja: はい

en: Count
ja: カウント

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Blocked
ja: ブロック

en: There are no failed logins at this time.
ja: 現在、失敗したログインはありません。
