Flood Unblock (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Count
ku: ژمارە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
