Flood Unblock (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Yes
eu: Bai

en: Count
eu: Zenbatu

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Blocked
eu: Blokeatuta
