Flood Unblock (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: Count
fr: Décompte

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Account name
fr: Nom du compte

en: Error: @error
fr: Erreur : @error
